ГО «Альтернатива» оголошує старт нового проєкту в Одеському регіоні

ГО «Альтернатива» в лютому 2026 року розпочинає реалізацію проєкту «Комплексна допомога ЛЖВ, ЛЖВ-ВПО та ЛВІН в умовах війни в Одеському регіоні».

Мета проєкту:

  • всебічна підтримка представників ключових спільнот: людей, які живуть з ВІЛ, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що вживають ін’єкційні наркотики;
  • забезпечення доступу до кваліфікованої психологічної, соціальної та гуманітарної допомоги.

У рамках проєкту 200 учасників отримають:

  • психологічні та соціальні консультації;
  • соціальний супровід і допомогу у доступі до медичних послуг;
  • продуктові та гігієнічні сертифікати;
  • інформаційну підтримку щодо захисту прав і протидії дискримінації.

Ми прагнемо зменшити вплив складної гуманітарної ситуації та допомогти людям відчути підтримку, стабільність та безпеку.

Разом створюємо більше можливостей для підтримки та турботи про тих, хто цього потребує.

__________

Цю публікацію було підготовлено за підтримки ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» та Гуманітарного фонду для України (UHF). Зміст цієї публікації є виключно відповідальністю ГО «Альтернатива» і не може використовуватися для відображення точок зору ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» та Гуманітарного фонду для України (UHF).

Поділитися посиланням, вибрати спосіб!

Схожі записи