У сексуальному житті інколи трапляються проблеми та збої. Чомусь люди соромляться про це говорити і тим паче звертатися за допомогою до спеціалістів. І даремно. Адже якщо знати з яким питанням до кого звернутися, можна дуже швидко налагодити сексуальне життя та позбутися проблем.

Сексолог вивчає все про стать у межах норми; біологічні, соціальні, психологічні аспекти сексуальності. Ним може бути лікар, педагог, психолог або біолог, які пройшли відповідне навчання. Важливо, що фахівець не проводить огляд, не призначає лікарські препарати, якщо він не медик, а тільки слухає чоловіка, жінку (чи обох одразу), визначає проблему та допомагає її вирішити.

Сексопатолог — обов’язково лікар, зокрема психіатр, гінеколог або уролог, який додатково пройшов спеціалізацію в медичній академії післядипломної освіти. Сексопатолог вивчає, діагностує та лікує атипову сексуальну поведінку (наприклад, ексгібіціонізм, педофілію, вуаєризм і таке інше).

Сексотерапевт — психотерапевт, який має сексологічну освіту та займається розв’язанням сексуальних проблем психогенного характеру.

Джерело kufer.media