Якщо ви зустріли людину, з якою хочете провести решту життя, ви обов’язково маєте розповісти їй про свій ВІЛ-статус. Як правильно це зробити?

  1. Розповісти треба обов’язкового.

Багатьом людям боязко та страшно розкрити близькій людині свій ВІЛ-статус. Страх бути покинутими інколи штовхає на неправильний крок: людина не наважується розкрити свій ВІЛ-статус. Але така поведінка теж не приведе до щасливих відносин. Майте на увазі, що попередження коханої людини про ваш ВІЛ-статус — це перш за все турбота про неї.

Обов’язково треба розповісти про свій статус до першого сексу. Політика «не кажу, раз не питають» для вашої ситуації не підходить. Найголовніший ваш обов’язок — зробити все від вас залежне, щоб партнер був в безпеці.

  1. З розмовою краще не затягувати

Чим довше ви тримаєте інформацію про свій ВІЛ-позитивний статус в таємниці, тим складніше вам буде почати розмову. Тому краще зробити це як можна раніше і в нейтральній обстановці, ніж виправдовуватися, вже опинившись удвох в ліжку. Крім того, розкриття вашого ВІЛ-статусу на самому початку відносин говорить про вашу чесність та відкритість.

Подумайте про те, щоб розповісти про це ще на першому або другому побаченні. Це дасть вашому партнерові час на те, щоб тверезо зважити всі за і проти, перш ніж ваші відносини продовжать закономірний розвиток.

  1. Треба підготуватися

Для розповіді про свій ВІЛ-позитивний статус виберіть зручний час і місце. Краще за все обрати час, коли ви та ваш партнер будете почувати себе максимально комфортно.

Не треба повідомляти таку інформацію по телефону або на бігу. Адже вам важливо бачити реакцію потенційного партнера.

Приготуйтеся до того, що людина може задати вам безтактні питання або повестися образливо. Подумайте, як ви будете закінчувати розмову в такому випадку.

Не турбуйтеся!

Не турбуйтеся, якщо ваш новий знайомий відмовляється від спілкування з вами через ваш позитивного ВІЛ-статусу. Люди розлучаються і з менш серйозних приводів. Ви зробили все, що могли, для того, щоб відносини між вами з самого початку будувалися на довірі.

За матеріалами o-spide.ru